O nas


NGT - grupa zajmująca się tematami ważnymi dla tarnowian. Nie jesteśmy „tworem” powołanym dla stanowisk i oklasków, nie stoimy „z boku”. JESTEŚMY w środku tego co się dzieje – co organizujemy, co ważne, zdrowe, radosne i dobre dla nas wszystkich: mieszkańców Tarnowa i regionu – po to byśmy chcieli dalej żyć i rozwijać się w tym mieście. Mamy tę MOC i siłę sprawczą
NGT


Mamy na celu aktywowanie różnych środowisk
społecznych Tarnowa

NGT powstała jako inicjatywa społeczna, mająca na celu aktywowanie różnych środowisk społecznych Tarnowa – przygotowanie i podejmowanie działań integrujących mieszkańców oraz ożywianie dialogu w mieście między przedsiębiorcami, uczelniami, organizacjami pozarządowymi i miastem. Zachęcamy mieszkańców do współdziałania w tworzeniu oferty czasu wolnego, sportu, rozwoju i edukacji, wzrostu zieleni w mieście i budowania bardziej zaangażowanej i świadomej formy turystyki.

Naszą grupę stanowią: ANS w Tarnowie, Stowarzyszenie Jemy w Tarnowie, Made in Tarnów, Fundacja Auxilium, Izba Przemysłowo-Handlowa w Tarnowie, Polskie Forum Klimatyczne, Fundacja Edumocni, Komitet Opieki nad Zabytkami Kultury Żydowskiej w Tarnowie, Polskie Towarzystwo Gimnastyczne Sokół, Pasaż Odkryć, Iluzjonista Kamil Małochleb a także koordynator procesu rewitalizacji w Tarnowie.

Chcemy rozwijać dobry klimat w Tarnowie w obszarach: ludzie – dialog i współpraca, zdrowie, rozwój i zaangażowanie, środowisko przyrodnicze i ekologia oraz kultura i nauka.

Budujmy wspólnie miasto fajne do życia, rozwijając i wspierając naszych mieszkańców!